• facebook
  • linkedin
  • twitter
  • youtube

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia IT

Affidea to międzynarodowa marka, z placówkami w 16 krajach Europy, obecna na rynku europejskim od 1995 r, w Polsce od roku 2000. Jesteśmy siecią nowoczesnych placówek medycznych oferujących szeroki wachlarz usług z zakresu diagnostyki i radioterapii wyznaczającą standardy na polskim i międzynarodowym rynku usług medycznych.

Naszym nadrzędnym celem jest poprawa jakości zdrowia i życia ludzi. Nieustająco dbamy o to, by nasi Pacjenci mieli zapewnioną opiekę medyczną na najwyższym światowym poziomie, a diagnostyka i proces leczenia odbywały się w komfortowych warunkach, przy użyciu bezpiecznego i nowoczesnego sprzętu, pod okiem profesjonalnej kadry.

Sukces zawdzięczamy nie tylko dostępowi do nowoczesnych technologii, ale przede wszystkim ludziom, którzy swoje codzienne zadania realizują z pasją i zaangażowaniem, tworząc tym samym niepowtarzalną kulturę naszej organizacji. Stawiamy na pogłębienie wiedzy i rozwój kompetencji naszych pracowników, bo wierzymy, że wspólnie budujemy wartość naszej firmy.

BUDOWANIE RELACJI, WIARA, ZAUFANIE, ROZWÓJ I INNOWACJA to wartości, które stanowią nasze źródło motywacji, są bliskie naszym sercom i wspierają nas w codziennej pracy oraz relacjach z naszymi Pacjentami, pracownikami i dostawcami.

Aktualnie poszukujemy:

Młodszego Specjalisty ds. Wsparcia IT

Lokalizacja: Warszawa

Twoje zadania:

  • Realizacja zgłoszeń oraz rozwiązywanie problemów użytkowników systemów informatycznych
  • Podejmowanie działań zmierzających do rozwiązania zgłoszonych lub zarejestrowanych zleceń
  • Zapewnienie wsparcia użytkownikom systemów informatycznych, w tym pomoc w zakresie funkcjonalności oraz konfiguracji systemów biznesowych (RIS, PACS, Billing) i aplikacji biurowych
  • Serwis oraz rozwiązywanie problemów dotyczących sprzętu IT
  • Udział we wdrożeniach IT (modernizacje sprzętowe, projekty systemowe)
  • Instalacja i konfiguracja stacji roboczych
  • Obsługa, monitoring i rozwiązywanie problemów dotyczących łącz internetowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów informatycznych
  • 1-2 letnie doświadczenie w obszarze IT
  • Znajomość systemów operacyjnych MS Windows
  • Doświadczenie w konfigurowaniu i diagnozowaniu problemów sprzętu IT: komputery, drukarki, sieć LAN, WAN
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Umiejętność szybkiego zdobywania wiedzy i dobrej organizacji pracy
  • Samodzielność w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy:

  • niepowtarzalną atmosferę pracy, niekorporacyjny klimat pracy, otwarty i zgrany zespół – przyjdź i przekonaj się sam!
  • stanowisko umożliwiające zdobycie unikalnego doświadczenia w branży medycznej
  • możliwość realnego rozwoju w zakresie IT poprzez udział w szkoleniach i ciekawych projektach
  • prywatną opiekę medyczną (Enel-Med), dofinansowanie karty MultiSport, ubezpieczenie grupowe na życie
  • możliwość nauki j. angielskiego
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym w centrum Warszawy (Rondo Daszyńskiego – blisko II linii metra)

Zespołu Affidea!

Wyślij CV na adres:

kariera@affidea.com

Prosimy o zamieszczenie w CV następującego oświadczenia w sprawie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

1). Obecny proces rekrutacji

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Affidea Sp. z o.o. oraz Affidea Onkoterapia Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję.”

2). Obecny proces rekrutacji i rekrutacje przyszłe

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Affidea Sp. z o.o. oraz Affidea Onkoterapia Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Affidea.”

Możesz w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie danych.

Więcej informacji na temat prywatności:

Strefa pacjenta