• facebook
  • linkedin
  • twitter
  • youtube

Księgowa/Księgowy Warszawa

Affidea to międzynarodowa marka, z placówkami w 16 krajach Europy, obecna na rynku europejskim od 1995 r, w Polsce od roku 2000. Jesteśmy siecią nowoczesnych placówek medycznych oferujących szeroki wachlarz usług z zakresu diagnostyki i radioterapii wyznaczającą standardy na polskim i międzynarodowym rynku usług medycznych.

Naszym nadrzędnym celem jest poprawa jakości zdrowia i życia ludzi. Nieustająco dbamy o to, by nasi Pacjenci mieli zapewnioną opiekę medyczną na najwyższym światowym poziomie, a diagnostyka i proces leczenia odbywały się w komfortowych warunkach, przy użyciu bezpiecznego i nowoczesnego sprzętu, pod okiem profesjonalnej kadry.

Sukces zawdzięczamy nie tylko dostępowi do nowoczesnych technologii, ale przede wszystkim ludziom, którzy swoje codzienne zadania realizują z pasją i zaangażowaniem, tworząc tym samym niepowtarzalną kulturę naszej organizacji. Stawiamy na pogłębienie wiedzy i rozwój kompetencji naszych pracowników, bo wierzymy, że wspólnie budujemy wartość naszej firmy.

BUDOWANIE RELACJI, WIARA, ZAUFANIE, ROZWÓJ I INNOWACJA to wartości, które stanowią nasze źródło motywacji, są bliskie naszym sercom i wspierają nas w codziennej pracy oraz relacjach z naszymi Pacjentami, pracownikami i dostawcami.

Księgowa/Księgowy

Lokalizacja: Warszawa

Zadania:

  • księgowanie faktur zakupu w tym transakcji magazynowych oraz współpraca z dostawcami,
  • przygotowywanie miesięcznego raportu z uzgodnień magazynu,
  • rozliczanie i księgowanie różnic inwentaryzacyjnych na podstawie protokołów z inwentaryzacji,
  • kalkulacja i księgowanie rezerw,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • sporządzanie rejestrów zakupu VAT,
  • przygotowywanie danych do CIT,
  • sporządzanie raportów GUS,
  • ewidencjonowanie i uzgadnianie RMK czynnych,
  • wycena bilansowa rozrachunków

Jeśli wyróżniasz się?

  • doświadczeniem w zakresie księgowości w firmie o rozbudowanych strukturach
  • wykształceniem wyższym (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • znajomością Ustawy o Rachunkowości, przepisów z zakresu prawa podatkowego (CIT, VAT)
  • bardzo dobrą znajomością systemów księgowo - finansowych
  • umiejętnościami analitycznymi, dokładnością i skrupulatnością
  • zaawansowaną znajomością pakietu MS Office, w szczególności MS Excela
  • orientacją na osiąganie celów i samodzielnością w realizacji zadań
  • komunikatywnością i umiejętnością współpracy w zespole

Oferujemy:

  • niepowtarzalną atmosferę pracy, niekorporacyjny klimat pracy, otwarty i zgrany zespół – przyjdź i przekonaj się sam!
  • samodzielne stanowisko umożliwiające zdobycie unikalnego doświadczenia w branży medycznej
  • możliwość realnego rozwoju w zakresie księgowości poprzez udział w szkoleniach i ciekawych projektach
  • prywatną opiekę medyczną (Enel-Med), dofinansowanie karty MultiSport, ubezpieczenie grupowe na życie
  • zniżki na badania diagnostyczne w placówkach Affidea
  • możliwość nauki j. angielskiego
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym w centrum Warszawy (Rondo Daszyńskiego – blisko II linii metra)

Zespołu Affidea!

Wyślij CV na adres: kariera@affidea.com

Prosimy o zamieszczenie w CV następującego oświadczenia w sprawie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

1). Obecny proces rekrutacji

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Affidea Sp. z o.o. oraz Affidea Onkoterapia Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję.”

2). Obecny proces rekrutacji i rekrutacje przyszłe

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Affidea Sp. z o.o. oraz Affidea Onkoterapia Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Affidea.”

Możesz w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie danych.

Więcej informacji na temat prywatności:

Strefa pacjenta