Polityka prywatności

Affidea szanuje Twoje prawo do prywatności. Niniejsza Polityka Prywatności wyjaśnia kim jesteśmy, jak zbieramy, udostępniamy i wykorzystujemy dane osobowe na Twój temat oraz w jaki sposób możesz egzekwować swoje prawa do prywatności. Niniejsza Polityka Prywatności dotyczy danych osobowych, które gromadzimy za pośrednictwem naszej strony internetowej pod adresem www.affidea.pl („Strona”).

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące korzystania z Twoich danych osobowych, prosimy o skontaktowanie się z nami korzystając z danych kontaktowych podanych w niniejszej Polityce Prywatności

Polityka Prywatności i Bezpieczeństwa Danych na Stronie Affidea

 

Informacja o ochronie danych osobowych

Niniejszy dokument wyjaśnia zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji w związku z udzielaniem świadczeń zdrowotnych oraz udzielonymi nam zgodami marketingowymi. Prosimy o uważne przeczytanie dokumentu w celu zrozumienia naszej polityki prywatności oraz sposobu wykorzystania Państwa danych osobowych.

Administratorami Państwa danych osobowych są spółki z Grupy Affidea Polska, tj.: Affidea Sp. z o.o. w przypadku realizacji badań diagnostycznych lub  Affidea Onkoterapia Sp. z o.o. w przypadku leczenia skojarzonego w oparciu o radioterapię, z siedzibami w Warszawie, pod adresem Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa („Affidea”).

Informacja o ochronie danych osobowych dla Pacjentów

Informacja o ochronie danych osobowych dla Pacjentów Affidea Onkoterapia

Informacja o ochronie danych osobowych dla Pacjentów Affidea sp. z o.o

Informacja o ochronie danych osobowych dla lekarzy kierujących

Informacja o ochronie danych osobowych dla Lekarzy Kierujących

 

Informacja o ochronie danych osobowych dla Dostawców

Informacja o ochronie danych osobowych dla Dostawców Affidea Onkoterapia

Informacja o ochronie danych osobowych dla Dostawców Affidea Sp. z o.o

 

Regulamin korzystania z serwisu i usług

Przed skorzystaniem z niniejszego Serwisu i dostępnych w nim Usług, uprzejmie prosimy o uważne zapoznanie się z niniejszym Regulaminem. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących postanowień Regulaminu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 22 526 11 00/01 lub pod adresem email: polska@affidea.com.

Regulamin serwisu