O Affidea

Grupa Affidea

Affidea to międzynarodowa sieć nowoczesnych centrów diagnostycznych oraz radioterapii onkologicznej. W 16 krajach Europy w łącznie 246 placówkach zapewniamy kompleksową opiekę medyczną w obrębie diagnostyki obrazowej, konsultacji lekarskich oraz badań laboratoryjnych.

Renomowani Europejscy eksperci w Medycznej Radzie Affidea

Skala działalności Affidea gwarantuje łatwy dostęp do naszych usług niemalże w całej Europe. Sieć centrów medycznych, standaryzacja procedur oraz jakość medyczna sprawiają, że zaufało nam wiele firm ubezpieczeniowych i funduszy zdrowia w wielu krajach Europy.

 

Affidea w liczbach Europa

0 Centrum / Centrów / Centrów
0 Ekspertów
0 Krajów
0 Badań rocznie
0 Aparatów medycznych
0 Badań rocznie / Pacjentów rocznie

Affidea Polska

W 2001 roku Euromedic rozpoczął działalność w Polsce.

 

W 2014 roku Euromedic zmienia się w nową, unikalną na rynku markę AFFIDEA, która w pełniejszy sposób odwierciedla wartości, jakie od wielu lat przyświecają nam w codziennej pracy z lekarzami i pacjentami. Wartości, które wychodzą z głębokiego przekonania, że NAJWAŻNIEJSZE JEST ZDROWIE.

Nasza nowa nazwa – AFFIDEA – w pełni odzwierciedla wszystkie wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy. Włoskie słowo affinita oznacza zbudowanie relacji i więzi z drugim człowiekiem. Fide pochodzi z łaciny i oznacza wiarę oraz zaufanie. Idea jest tym, co każe nam nieustannie się rozwijać i poszukiwać najlepszych.

36 Centrum / Centrów / Centrów
1266 Ekspertów
427 Lekarzy
525000 Badań rocznie

Jakość

Podstawowym celem naszej organizacji jest zapewnienie pacjentom profesjonalnej opieki w zakresie poprawy zdrowia poprzez udzielania świadczeń zdrowotnych najwyższej jakości.

Aby osiągnąć wyznaczony cele placówki Affidea działają w oparciu o wymagania międzynarodowej normy EN ISO 9001:2015 oraz ISO d14001:2015, dotrzymując rygorystycznych wymagań dotyczących zarządzania, organizacji i udzielania świadczeń zdrowotnych.

Międzynarodowe standardy jakości zapewniamy także poprzez stałą współpracę naszych specjalistów w 13 krajach Europy. Pozwala to na stosowanie najlepszych wypracowanych praktyk, standardów i procedur medycznych.

Bezpieczeństwo medyczne

 

Dose Exellence - projekt zarządzania dawką promieniowania w badaniach obrazowych polegający na jej optymalizacji bez utraty jakości otrzymywanych obrazów. Dose Exellence to także jasno sprecyzowane zasady postępowania personelu medycznego we wszystkich placówkach Affidea.

MR Exellence - projekt zakładający standaryzację wykonywanych badań MR w oparciu o te same protokoły jakości i czas ich wykonania. Stosowane protokoły w aparatach MR w Affidea odpowiadają specyfice badanego obszaru anatomicznego ciała.

Nagrody i certyfikaty

Nagrody przyznawane przez ogólnopolskie i światowe organizacje stanowią dla nas potwierdzenie, że nasza praca odpowiada najwyższym standardom medycznym.

Zasady etycznego postępowania

Najważniejsze jest zdrowie. Pacjenci zasługują na najlepszą opiekę. Na profesjonalistów, którzy wiedzą co robią. Profesjonalistów, którzy wierzą w to, co robią.

Pacjenci ufają swoim lekarzom. Lekarze darzą zaufaniem nas. Nie wolno nam ich zawieść. Nigdy.

Dziś technologia wspomaga medycynę bardziej niż kiedykolwiek. Jutro będzie ją wspierać jeszcze mocniej. Naszym celem jest dostarczanie najlepszej technologii - i dziś, i jutro.

Pracujemy z najlepszymi w dziedzinie medycyny. Pomagamy im się rozwijać. Wyznaczamy standardy, aby korzystać z technologii bezpiecznie, skutecznie i sprawnie.

Jesteśmy firmą międzynarodową. Dzielimy się doświadczeniem z lekarzami z całego świata. Pragniemy być najlepsi w tym, co robimy. Zawsze.

Rozumiemy potrzeby naszych Pacjentów. Podczas każdej wizyty robimy wszystko, aby czuli, że są pod najlepszą opieką.

Uważamy, że Pacjenci mają prawo wiedzieć, co robimy i jak to robimy. Mają prawo wiedzieć dlaczego to robimy. Dzielimy się swoją wiedzą.

Pasjonujemy się medycyną. Troszczymy się o Pacjentów. Bo najważniejsze jest zdrowie.

Wierzymy w to, że najważniejsze jest zdrowie. Świadczenie z empatią opieki medycznej opartej na profesjonalizmie i nowych technologiach jest dla nas priorytetem. Jesteśmy przekonani, że wszyscy pacjenci zasługują na najlepszą opiekę, świadczoną przez profesjonalistów, którzy nie tylko doskonale wiedzą, co robią, ale też w to wierzą. Pracujemy z najlepszymi w dziedzinie medycyny i pomagamy im się rozwijać. Każdego dnia staramy się jeszcze lepiej rozumieć potrzeby naszych pacjentów i robimy wszystko, aby czuli, że są pod najlepszą opieką. Uważamy, że mają prawo wiedzieć, co, jak i dlaczego robimy. Dzielimy się więc z nimi swoją wiedzą. Kluczowe jest dla nas także zaufanie lekarzy, z którymi mamy wspólny cel – dobro pacjentów. Jako firma międzynarodowa wymieniamy się doświadczeniem z ekspertami z całego świata. Dziś technologia wspomaga medycynę bardziej niż kiedykolwiek. Jutro będzie ją wspierać jeszcze mocniej. Naszym celem jest dostarczanie pacjentom najlepszych rozwiązań – i dziś, i jutro. Wyznaczamy standardy, aby korzystać z nich bezpiecznie, skutecznie i sprawnie. Pragniemy zawsze być najlepsi w tym, co robimy. Dążenie do perfekcji we wszystkich obszarach naszego działania jest naszym głównym celem. Pasjonujemy się medycyną i troszczymy o pacjentów. Affidea. Bo najważniejsze jest zdrowie.

Wizja: technologie cyfrowe zrewolucjonizują opiekę zdrowotną. Affidea stanie się ważnym dostawcą usług w zakresie cyfrowej opieki zdrowotnej z najbardziej rozbudowaną siecią centrów medycznych wspieranym przez sztuczną inteligencję.

 

Rozwój technologiczny i rozwój medycyny są ściśle ze sobą związane. Postęp w tych dziedzinach stanowi najsilniejszego sprzymierzeńca w walce o zdrowie Pacjentów. W Affidea pracujemy na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym, a w ramach leczenia onkologicznego wykorzystujemy zaawansowane technologie. Stale testujemy i wdrażamy nowe rozwiązania, które zapewniają naszym Pacjentom najwyższą jakość świadczonych usług i pozwalają skrócić czas oczekiwania na badanie i jego wynik. Wśród tych rozwiązań wyszczególnić można teleradiologię i nadzory zdalne.

Dbałość o relacje – dbanie o emocje, uczucia i prywatność naszych pacjentów oraz współpracowników. Nasze usługi mają pomagać lekarzom w zapewnieniu chorym najlepszej opieki medycznej, rozumiejąc jednocześnie ich potrzeby. Zaufanie i wierność we wszystkim, co robimy – dzięki opiece na wysokim poziomie i przestrzeganiu standardów dbamy o bezpieczeństwo pacjentów, zwiększając tym samym zaufanie do nas jako do świadczeniodawców. Budujemy relacje oparte na wzajemnym szacunku i zrozumieniu potrzeb innych. Nowe pomysły i innowacyjne rozwiązania – stale się rozwijamy dzięki nowym pomysłom i innowacyjnym rozwiązaniom. Zawsze szukamy sposobów, aby jeszcze lepiej służyć naszym pacjentom i współpracownikom. Nieustannie pracujemy nad nowymi technologiami i rozwiązaniami cyfrowymi, aby zdobywać nową wiedzę iupraszczać procedury, w celu zapewnienia opieki medycznej na najwyższym poziomie.

Kodeks etyczny

W Affidea wierzymy, że nie ma nic ważniejszego niż zdrowie. Wszystko co robimy, robimy z myślą o naszych Pacjentach. Naszym Pacjentom i ich bliskim chcemy zapewnić szybkie, skuteczne i bezpieczne leczenie. Dlatego zatrudniamy zespół doświadczonych lekarzy, oferujemy spersonalizowane usługi medyczne, które pomagają w podejmowaniu świadomych decyzji co do tego, jakie leczenie jest dla naszych Pacjentów najlepsze.

Inwestujemy w najnowocześniejsze technologie, co oznacza, że nasi Pacjenci maja dostęp do najlepszych urządzeń dostępnych na rynku.

>>Tu możesz zapoznać się z naszym kodeksem postępowania<<

Więź i relacje.

Wiara i zaufanie.

Rozwój i innowacje.