Rozmiar czcionki

Kim jesteśmy?

Jesteśmy siecią nowoczesnych placówek medycznych oferujących szeroki wachlarz usług z zakresu diagnostyki i leczenia za pomocą radioterapii, wyznaczającą standardy diagnostyki i leczenia na polskim rynku usług medycznych. Affidea jest obecna w Polsce od 2000 roku, w Europie zaś od 1995 roku.

Nieustająco dbamy o to, by nasi pacjenci mieli zapewnioną opiekę medyczną na najwyższym światowym poziomie, a diagnostyka i leczenie odbywały się w komfortowych warunkach, przy użyciu bezpiecznego i nowoczesnego sprzętu, pod okiem profesjonalnej kadry medycznej.

Nasz sukces zawdzięczamy nie tylko dostępowi do nowoczesnych technologii oraz know-how, ale przede wszystkim ludziom, którzy swoje codzienne zadania realizują z pasją i zaangażowaniem, tworząc tym samym niepowtarzalną kulturę naszej organizacji.

Chcesz być częścią zespołu, który zmienia sposób rozumienia i świadczenia opieki zdrowotnej? Jesteś gotowy na pracę w szybko rozwijającej się firmy? Pomóż nam kształtować przyszłość i dołącz do naszego zespołu.

Co oferujemy?

W Affidea ogromną wagę przywiązujemy do przyjaznej atmosfery i dobrych warunków pracy. Przestronne, wygodne, nowoczesne centra diagnostyczne i radioterapeutyczne sprzyjają dobrej atmosferze pracy i efektywnej współpracy pomiędzy pracownikami, a naszym pacjentom zapewniają komfortowe warunki do leczenia. Nasi pracownicy cenią sobie również możliwości rozwoju, jakie im oferujemy, m.in. możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy z kolegami z zagranicy.

Stawiamy na pogłębienie wiedzy i rozwój kompetencji naszych pracowników, bo wierzymy, że wspólnie budujemy wartość naszej firmy. Zawsze chętnie wsłuchujemy się w głosy naszych pracowników i wspieramy inicjatywy pogłębiające nie tylko ich aktywność i zaangażowanie we własny rozwój, ale także budujące wiedzę i umiejętności.

Oferty pracy

  Asystent ds. Administracji/ Recepcja Biura
  Pokaż regiony
  Mazowieckie, Warszawa
  Kontroler Finansowy
  Pokaż regiony
  Mazowieckie, Warszawa
  Specjalista HR
  Pokaż regiony
  Mazowieckie, Warszawa
  Technik elektroradiologii
  Pokaż regiony
  Koszalin, Zachodniopomorskie
  Główny Specjalista ds. Audytu Świadczeń NFZ
  Pokaż regiony
  praca stacjonarna - cała Polska
  Technik elektroradiologii
  Pokaż regiony
  Dolnośląskie, Pomorskie, Tczew, Wałbrzych
  Lekarz Radiolog (ER)
  Pokaż regiony
  Praca w formie zdalnej, praca stacjonarna - cała Polska
  Asystent ds. Obsługi Pacjenta
  Pokaż regiony
  Busko Zdrój, Gdansk, Lubuskie, Pomorskie, Świętokrzyskie, Zielona Gora
  Pielęgniarz/Pielęgniarka
  Pokaż regiony
  Busko Zdrój, Dolnośląskie, Ełk, Koszalin, Pomorskie, Świętokrzyskie, Tczew, Wałbrzych, Warmińsko-Mazurskie, Wroclaw, Zachodniopomorskie