Dla lekarzy

Współczesna opieka medyczna opiera się o ogromny postęp technologiczny, jaki dokonał się w ostatnich latach w diagnostyce, a wiele dziedzin współczesnej medycyny po prostu nie istnieje bez zaawansowanej diagnostyki obrazowej. Dotyczy to zarówno pracy lekarzy operatorów, gdzie przedstawiana przez lekarza radiologa w trójwymiarze anatomia pacjenta ma ogromne znaczenie dla całej strategii terapeutycznej, ale i leczenia, które opiera się o te wyniki. Badania obrazowe to także niezbędny dziś element kontroli wyników leczenia, czy zakres profilaktyki zdrowotnej.

W Affidea rocznie wykonujemy 200 tyś. badań rezonansem magnetycznym i przywiązujemy wielką wagę do zdrowia naszych pacjentów. Stale rozwijamy nasze placówki wyposażając je w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny podnosząc jednocześnie kwalifikacje naszego personelu gwarantując tym samym opiekę zgodną ze światowymi standardami.

Standard Affidea określa najlepsze praktyki w naszych krajach, wraz z dalszymi protokołami dotyczącymi zdrowia i bezpieczeństwa, ochrony przed promieniowaniem i MR.

Rada medyczna Affidea Imaging Medical Council dzieli się najlepszymi praktykami we wszystkich funkcjach klinicznych, z oddzielnymi grupami zajmującymi się leczeniem raka i medycyną nuklearną. Nasze medyczne komisje doradcze składają się z radiologów i specjalistów onkologicznych o międzynarodowej renomie. Sześciu wiodących europejskich ekspertów w dziedzinie radiologii (czterech poprzednich prezesów Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego) wchodzi w skład naszej medycznej rady doradczej.

Każdy kraj w sieci Affidea ma lokalne komitety, które odzwierciedlają centralną strukturę zarządzania klinicznego – radę lekarską, grupy ds. ochrony przed promieniowaniem i bezpieczeństwa MR. Organy te mają na celu zapewnienie każdemu pacjentowi tych samych wysokich standardów jakości i bezpieczeństwa, niezależnie od kliniki Affidea. Ponieważ nic nie jest ważniejsze niż zdrowie.